KONYA BETON DİREK İMALATI

KURUMSAL

Firmamız kurulduğu günden bu yana tel ve tel örgü mamülleri üretimi ve montajında hizmet vermektedir. Konya Beton Direk İmalatı kurulduğu günden bu yana kaliteyi, sağlamlığı, çevre güvenliğini, söz verdiği gibi zamanında teslimat yapmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip olarak belirlemiştir .

Firmamiz faaliyet gösterdigi tel ve tel mamülleri üzerine edindiği tecrübeyle uzmanlaşmıştır. Çevre güvenliği, tel çit uygulamalari, komple spor sahaları, sanayi ve tarla bahçe çevre çiti alanında hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında birinci sınıf isçilikle hizmetlerine eklemiş olduğu Konya Beton Direk İmalatı,  ile yapmış oldugu uygulamalarda kanıtladığı kalitesiyle alanında aranılan ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir. İlgi ve itimadınıza teşekkür eder sizlere hizmet sunmayı görev kabul ederiz.

Vizyon ve Misyonumuz 

Hizmetlerimiz zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapmak anlayışına dayanır. Değişimlere ayak uyduran, gelişen teknolojiyi takip eden, sektörel yeniliklere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen Konya Beton Direk İmaltı, güvenilir faaliyet ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahiptir.

Saygılarımızla...
KONYA BETON DİREK ÜRETİM SATIŞ & MONTAJ

Whatsapp İletişim Hattı
Whatsapp İletişim Hattı